ERC PERVANELERI pervane imalatini;

 

                                                    Tekneye ait bilgiler alindiktan ve varsa teknenin projeleri incelendendikten sonra bilgisayar ortaminda güvenilirligi bütün dünya tafarindan kabul görmüs programlar yardimi ve mühendislik hesaplari yapilarak pervane hesaplamasi gerçeklestirilir.

       

Hesaplanan pervane bilgisayar ordaminda 3D olarak tasarlanir ve similasyon programklari yardimi ile yapisal analiz  similasyonu gerçeklestirilir.

       

Üretiecek pervane projelendirilerek gerekli Klas -Loyd kuruluslarinin onayina sunulur.Onaydan gelen proje varsa mevcut modellerden yoksa CNC isleme yöntemi ile üretilen model yardimi ile isteninlen kimsayal analize göre indiksyon ocaklarda dökülür.

       

 Dökülen pervaneden numune alinarak çekme ve kimyasal analiz testleri gerçeklestirilir ve KOSGEB labaratuvarlarindan rapor alinarak Klas-Loyd kuruluslarina gönderilir.

       

Gelen onay dogrulutusna pervanenin  saft konigi açilir Talasli imalat islemleri gerçeklestirilir ve tesviye islemi yapilir.

 

Tesviye islemi biten pervaneler Statik ve Dinamik Balans islemleri gerçeklestirilir.

 

Bütün islemleri biten pervaneler Klas-Loyd kuruluslarindan gelen yetkililer tarafindan kontrol edilir ve damgalanirlar.Böylece pervaneler istenilen Klas-Loyd kuruluslarina göre sertifikalandirilmis olur.

 

 

 ERC PERVANELERi mevcut pervaneniz. özel ölçüm aletleri ile  Çap-Pitch ölçümlerini yaparak seltifikalandirmaktadir.

 

 ERC PERVANELERi mevcur pervanenizi özel ölçüm aletleri ile  Çap-Pitch ölçümlerini yaparak seltifikalandirmaktadir